Berrak Fuar Türkçe English


BERRAK FUAR Tasarım Dekorasyon Reklam Hizmetleri 2010 yılında kurulmuş, ahşap,modüler ve maxima fuar standlarının tasarım ve uygulamasında uzmanlaşmış kadrosuyla sektöre hizmet vermektedir.
Ayrıca Showroom Düzenlemesi ve Ofis Dekorasyonu konularında da müşteri taleplerine uygun projeler üreten firmamız profesyonel ekibiyle tecrübelerine her geçen gün yenilerini eklemektedir.

BERRAK FUAR Tasarım Dekorasyon Reklam Hizmetleri, günümüz teknolojileri ile güçlendirilmiş 650 m² çalışma alanında projelendirme, kesim-üretim ve uygulamaların yanısıra destekleyici ekipmanlarla müşterilerine en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde vermeyi hedeflemektedir.

TALEBİNİZ, İLHAM KAYNAĞIMIZDIR.
Talebe uygun, göz alıcı fuar standları dizayn ediyoruz ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerden gurur duyuyoruz. Standlarımızla büyük şirketler, küçük şirketler ve bunların arasındaki tüm şirketlere hizmet veriyoruz. Ahşap standların yanısıra modüler ve maxima standlarda eşit profesyonel yaklaşımla, kaliteli hizmeti ön planda tutuyoruz.
Yurtiçinden ve yurtdışından gelen fuar katılımcılarına sağladığımız hizmetlerden edindiğimiz tecrübeyi her geçen gün arttırarak, sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırıyoruz.

Ahşap ve modüler fuar standlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek sınırsız olanaklarla en iyi çözümleri üretmek, fuarda sergileyeceğiniz ürünlere göre doğru tasarım ve uygulamaları kaliteli ve uygun fiyata sunmak için sizlerle birlikte çalışıyoruz. Güvenilir, dürüst ve anlayışlı ekibimizle sözleşmeye sadık kalmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.


Copyright 2013 Berrak Fuar design by Burak Yılmaz Sonsuz